علی عطشانی
بیتا فیلم

نمی‌دانم ناصر محمدخانی دنبال چیست؟ / از او شکایت می‌کنم

کارگردان «یادم تو را فراموش» ضمن تایید شکایت ناصر محمدخانی از او، با ادعای برداشت سینمایی از زندگی‌اش در این فیلم اعلام کرد؛ من قطعا از او شکایت می‌کنم تا هر کسی به بهانه کسب اعتبار و گرفتن پول و غیره، دست به هر کاری نزند.

به گزارش بیتا فیلم، به نقل از خبرگزاری آنا، «یادم تو را فراموش» فیلم در حال اکران علی عطشانی است که ناصر محمدخانی اخیرا با طرح اینکه فیلم برداشتی از زندگی اوست، به آن اعتراض کرد و حتی این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران طی نامه‌ای به سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش خواستار عدم اکران این فیلم شده بود.

با این حال و همزمان با اکران عمومی «یادم تو را فراموش» در سینماها که به تازگی آغاز شده است، دوباره خبرهایی مبنی بر شکایت قضایی ناصر محمدخانی از کارگردان فیلم، در جهت توقیف آن شنیده شد.

به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده‌ام

در همین راستا علی عطشانی، کارگردان فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» شائبه برداشت فیلمش از زندگی این بازیکن سابق فوتبال را نادرست خواند و به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا گفت: خبر شکایت قضایی آقای محمدخانی از بنده واقعیت دارد و از من در دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده و احضاریه برایم نیز آمده است.

وی تأکید داشت: نکته جالب اینجاست که وقتی آن اتفاق خانوادگی برای آقای محمدخانی افتاد، همه رسانه‌ها آن را تماما پوشش دادند و حتی از آن مستند ساختند؛ خب همه متوجه آن خبر شده‌اند، مگر دیگر چیز پوشیده‌ای هم وجود دارد که حتی اگر من هم به فرض سراغش رفته باشم بخواهد مانع از گفتنش شود؟ در عین اینکه فیلم من هیچ ربطی به زندگی او ندارد.

عطشانی اذعان داشت: واقعا نمی‌فهمم ایشان با این شکایت‌کردن‌ها دنبال چیست. من حتی بارها به او زنگ زده‌ام که متوجه ماجرا شوم اما جواب نمی‌دهد. واسطه فرستادم که لااقل بیاید و فیلم را ببیند. در رسانه‌ها اعلام کردم اما خبری نشد.

برای اعاده حیثیت از ناصر محمدخانی شکایت می‌کنم

وی ادامه داد: حتی خواندم که گفته فقط برخی بخش‌های «یادم تو را فراموش» را دیده؛ خب چطور می‌شود فیلم را ندید و صرفا بنابر اطلاعات بقیه دست به قضاوت زد؟ من این ماجرا را درک نمی‌کنم.

عطشانی با تاکید بر اینکه برای اعاده حیثیت از ناصر محمدخانی شکایت خواهد کرد، گفت: قوه قضائیه قطعا در این رابطه جلوی این باج‌خواهی را خواهد گرفت. نمی‌شود که برای گرفتن اعتبار یا پول یا غیره، هر کسی هرچه خواست بگوید. من نه تنها اعاده حیثیت می‌کنم بلکه تحت چند عنوان از او شکایت می‌کنم.

لازم به ذکر است؛ در خلاصه داستان «یادم تو رو فراموش» آمده: «دامون مربی بر کنار شده یکی از باشگاه‌های پرطرفدار با دختری که سال‌ها پیش با او ارتباط داشته روبه‌رو می‌شود.»

در این فیلم بازیگرانی چون حسین یاری، آزاده مهدی‌زاده، میترا حجار، ماه‌چهره خلیلی، مازیار فلاحی، خشایار راد و بیتا عطشانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *