فیلم مرد عنکبوتی
سینمای جهان

«مرد عنکبوتی» در «دنیای سینمایی مارول» باقی خواهد ماند

سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های «مرد عنکبوتی» در ادامه «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» ساخته و تابستان سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

به گزارش بیتا فیلم، سرانجام پس از مذاکرات کمپانی‌های دیزنی و سونی، شخصیت «اسپایدرمن» با بازی «تام هالند» که قرار بود در پی به نتیجه نرسیدن این دو کمپانی در ماه آگوست گذشته از «دنیای سینمایی مارول» جدا شود، یک بار دیگر بازخواهد گشت. «سونی پیکچرز» و «والت دیزنی» به تازگی اعلام کردند که سومین قسمت این فیلم ۱۶ جولای ۲۰۲۱ برابر با ۲۵ تیر ۱۴۰۰ اکران می‌شود.

«کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول در این رابطه گفت: «بسیار خوشحال هستم که سفر اسپایدی در دنیای سینمایی مارول ادامه خواهد داشت. من و تمام اعضای استودیوی مارول بسیار هیجان‌زده‌ هستیم که به کار خود روی این شخصیت ادامه دهیم. شخصیت «مرد عنکبوتی» قهرمان و نمادی نیرومند است که داستانش هر مخاطبی با هر سنی را در سراسر جهان در برمی‌گیرد. در ضمن او تنها شخصیت ابرقهرمانی است که در دنیاهای سینمایی ظاهر می‌شود، بنابراین سونی به توسعه «دنیای مرد عنکبوتی» ادامه خواهد داد و معلوم نیست در آینده چه غافلگیری‌هایی در کار باشد.»


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *