جشنواره تئاتر ثمر
تئاتر

فراخوان نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» منتشر شد

فراخوان نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» به دبیری رضا دادویی منتشر شد.

به گزارش بیتا فیلم، به نقل از روابط عمومی جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر»، نهمین دوره این جشنواره از ۹ لغایت ۱۹ اسفندماه در عمارت نوفل لوشاتو به دبیری رضا دادویی برگزار می‌شود. برگزاری این جشنواره بر عهده موسسه پردیس جوان ثمر با مجوز رسمی از مرکز هنرهای نمایشی در بخش خصوصی است.

این دوره از جشنواره در پنج بخش برگزار می‌شود:

مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه تئاتر محیطی (اجرا در محیط تعریف شده توسط گروه)، مسابقه عکاسی، پوستر و تیزر و بخش مهمان.

در بخش مسابقه تئاتر صحنه که به صورت رقابتی برگزار می‌شود و در تمامی بخش‌های هنری به برگزیدگان لوح و تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود. مهلت ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ است.

در بخش نمایشنامه‌نویسی که موضوع آن آزاد است و به صورت رقابتی خواهد بود به برگزیده لوح، تندیس و جایزه نقدی اهدا می‌شود که مهلت بارگذاری نمایشنامه‌های بخش نمایشنامه‌نویسی نیز تا ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸ است.

در بخش مسابقه تئاتر محیطی که به پیشنهاد مدیر کل هنرهای نمایشی برای اولین بار به این جشنواره اضافه شده و به صورت رقابتی برگزار خواهد شد نمایش ها بر اساس محیط تعریف شده توسط گروه نوشته و در همان محل اجرا و داوری خواهد شد و در سه بخش آن به برگزیدگان لوح، تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود. مهلت ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ است.

دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر بخش عکاسی، پوستر و تیزر را در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنشگران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی برگزار خواهد کرد که به صورت رقابتی بوده و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا خواهد شد. فراخوان این بخش از مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

بخش مهمان جشنواره رقابتی نبوده و به انتخاب دبیرخانه از بین متقاضیان خواهد بود که مهلت ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است.

متن کامل فراخوان به صورت فایل پی‌دی‌اف در وبسایت جشنواره ثمر قابل دریافت است.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *