علیرضا شجاع‌نوری
سینمای ایران

علیرضا شجاع‌نوری نقش سلمان فارسی را بازی خواهد کرد

در حاشیه بازدید رئیس سازمان صداوسیما از کارگاه‌های پیش تولید سریال «سلمان فارسی»، علیرضا شجاع‌نوری به عنوان بازیگر نقش اول این سریال معرفی شد.

به گزارش بیتا فیلم، در بازدیدی که رئیس سازمان صداوسیما به تازگی از کارگاه‌های پیش تولید سریال «سلمان فارسی» داشت، علیرضا شجاع‌نوری به عنوان بازیگر نقش سلمان این سریال معرفی شد.

دکتر علی‌ عسکری بعد از پایان این بازدید که سه ساعت به طول انجامید، در مصاحبه‌ای اعلام کرد: کارهای پیش تولید سریال از یک سال پیش شروع شده و علیرغم کمبودهای مالی طبق برنامه‌ریزی به پیش می‌رود و ان‌شاءالله تا آخر پاییز امسال شاهد آغاز تصویربرداری در جزیره قشم خواهیم بود.

رئیس رسانه ملی اضافه کرد: طبق اعلام گروه تولید تاکنون با بیش از یکصد بازیگر رده‌های یک تا سه این سریال قرارداد بسته شده است و آن‌ها مشغول تمرین‌های خود هستند.

داوود میرباقری کارگردان این سریال هم با ابراز رضایت از روند پیش تولید سلمان فارسی گفت: تاکنون چنین پروژه سنگینی برای عرصه سریال‌سازی تلویزیونی نداشته‌ایم و به همین علت سعی‌ می‌کنیم تجارب بدست آمده در این مسیر را دقیق و به درستی محافظت کرده و منتقل کنیم.

کارگردان سریال سلمان فارسی همچنین از مشخص شدن بازیگران اصلی سریال خبر داد و افزود: آقای شجاع‌نوری برای نقش میانسالی و کهنسالی سلمان فارسی انتخاب و قرارداد نهایی با وی تنظیم شده است.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *