حبیب اسماعیلی
بیتا فیلم

تاخیر در اکران «یادم تو رو فراموش» ارتباطی به ناصر محمدخانی ندارد

حبیب اسماعیلی در بخشی از گفتگوی خود با «سینما آنلاین» گفت: تاخیر در اکران «یادم تو رو فراموش» ارتباطی به ناصر محمدخانی ندارد.

به گزارش بیتا فیلم، به نقل از سینما آنلاین، حبیب اسماعیلی، مدیرعامل شرکت رسانه فیلمسازان مولود در بخشی از گفتگوی خود با «سینما آنلاین» درباره تهیه و پخش فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» به کارگردانی علی عطشانی اظهار داشت:

«یادم تو رو فراموش» فیلمی است که موفق شد در جشنواره‌های کانادا، آمریکا، هند و انگلیس جوایز بهترین کارگردانی و همچنین بهترین بازیگر زن جشنواره سانفرانسیسکو را برای میترا حجار در نقش لیلا جاهد به ارمغان بیاورد و مازیار فلاحی نیز در جشنواره «ویند» آمریکا جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را به دست آورد. اما با گذشت سال ها از ساخت این فیلم که با وجود داشتن پروانه نمایش و زمان قطعی اکران هنوز شرایط پخش آن فراهم نشده است، ما درحال رایزنی برای اکران این فیلم هستیم. در عین حال به دنبال رفع شکایت از عدم اکران فیلم بوده و رایزنی‌هایی نیز با معاونت سینمایی و شورای صنفی نمایش برای رفع ایرادات وارده شده داشتیم.

شایعه شکایت ناصر محمدخانی

حبیب اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگار «سینما آنلاین» مبنی بر شایعه عدم رضایت و شکایت ناصر محمدخانی از این فیلم افزود: به نظر من اکران و ساخت یک فیلم، ارتباطی به اشخاص یا شخص خاصی نداشته و تاخیر در اکران این فیلم هم ارتباطی به ایشان ندارد و اگر قرار باشد شخصی درباره ساخت و اکران فیلمی به تنهایی تصمیم بگیرد، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

گفتنی است در این زمینه، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره نامه‌ ناصر محمدخانی به ایسنا گفت: ضمن احترام به حق شکایت آقای محمدخانی پیرامون فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» باید تاکید شود که شورای صنفی نمایش حسب نظام‌نامه اکران نمی‌تواند از ثبت قرارداد فیلمی که دارای پروانه نمایش است، جلوگیری کند هر چند تا الان قراردادی برای ثبت نرسیده است.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *