روزی روزگاری در هالیوود
سینمای جهان

نسخه طولانی «روزی روزگاری در هالیوود» در قالب مینی‌سریال منتشر می‌شود

فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته کوئنتین تارانتینو در قالب نسخه طولانی عرضه می‌شود.

به گزارش بیتا فیلم، به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که ساخت مینی‌سریال از نسخه طولانی «روزی روزگاری در هالیوود» با استفاده از بخش‌های حذف شده که در نسخه نهایی فیلم نیامده، توسط کوئنتین تارانتینو انجام خواهد شد و نتفلیکس آن را عرضه خواهد کرد. حالا یکی از بازیگران فیلم این خبر را تایید کرده است.

تارانتینو با استفاده از بخش‌های حذف شده «روزی روزگاری در هالیوود» که در نسخه نهایی فیلم نیامده، می‌خواهد سریال کوتاهی آماده کند که در شبکه نتفلیکس قابل تماشا خواهد بود. او مشابه این کار را امسال با فیلم قبلی خود «هشت نفرت‌انگیز» انجام داد.

تایید خبر توسط «برد پیت» یکی از بازیگران مینی‌سریال روزی روزگاری در هالیوود

برد پیت یکی از بازیگران فیلم اخیر تارانتینو که داستانش در سال ۱۹۶۹ در هالیوود می‌گذرد، در گفت‌وگو با خبرنگار نیویورک تایمز تایید کرده که تارانتینو درباره این کار صحبت کرده است. برد پیت چنین ایده‌ای را «برانگیزاننده» توصیف کرده است.

ایندی‌وایر قبلا گزارش داده بود که نسخه اولیه تارانتینو از «روزی روزگاری در هالیوود» ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه بوده است. نسخه‌ای که در سینماها اکران شده حدود ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه است. چندین صحنه که در تیزرهای تبلیغاتی کمپانی سونی برای این فیلم آمده بود، در نسخه نهایی سینمایی وجود ندارد.

از جمله صحنه‌هایی که حذف شده‌اند می‌توان به بخشی اشاره کرد که مارگو رابی در نقش شارون تیت شنا می‌کند. تارانتینو همچنین صحنه‌هایی را که با حضور تیم راث در نقش خدمتکار جی سبرینگ و جیمز مارسدن در نقش برت رینولدز (بازیگر سرشناس آمریکایی) و دنی استرانگ در نقش دین مارتین (خواننده و بازیگر مشهور) فیلمبرداری کرده بود، از نسخه نهایی فیلم حذف کرد.

دیوید هیمن تهیه کننده «روزی روزگاری در هالیوود» هم قبلا فاش کرده بود بخشی از صحنه‌های جولیا باترز بازیگر ده ساله‌ای که در دو سکانس مهم فیلم دیده می‌شود و بسیار مورد توجه قرار گرفته، در نسخه سینمایی نیامده. هیمن گفته بود این صحنه‌های حذف شده به قدری خوب بودند که می‌توانست باعث نامزدی او در اسکار شود.

تارانتینو در ماه آوریل طرفداران خود را با انتشار مینی سریال «هشت نفرت‌انگیز» در نتفلیکس غافلگیر کرد. او این سریال کوتاه را در قالب چهار اپیزود ۵۰ دقیقه‌ای عرضه کرد و بعد گفت این ایده نتفلیکس بوده که نسخه بلندتر وسترن «هشت نفرت‌انگیز» تدوین و منتشر شود.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *