جایزه شهید آوینی
سینمای ایران

دهمین دوره «جایزه شهید آوینی» برگزار می‌شود

دهمین دوره «جایزه شهید آوینی»، آذرماه ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بیتا فیلم، به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، دهمین دوره جایزه شهید آوینی به عنوان بخش ویژه‌ سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، آذرماه ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار می‌شود.

جایزه شهید آوینی ویژه‌ نمایش و قدردانی از فیلم‌های مستند منتخب حوزه‌ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت در منطقه است که برای ششمین سال متوالی به عنوان بخش‌ ویژه‌ جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» برگزار خواهد شد.

جایزه شهید آوینی از هیات انتخاب و داوری مجزایی برخوردار است و جایزه‌ برگزیدگان این بخش هم تندیس طلایی، نقره‌ای و برنزی، دیپلم افتخار و مبلغ ۱۵۰، ۱۲۰ و ۱۰۰ میلیون ریال برای کارگردانان سه فیلم اول، دوم و سوم منتخب هیات داوران است.

مستندسازان متقاضی شرکت در بخش «جایزه شهید آوینی» سیزدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» تا روز ۳۱ شهریورماه فرصت دارند فرم شرکت در این رویداد را روی وبسایت www.irandocfest.ir تکمیل کرده، از اطلاعات ثبت شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه فیلم حداکثر تا دهم مهرماه به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار خواهد کرد.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.