جشنواره تئاتر استان تهران
تئاتر

از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران رونمایی شد

از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران در محل انجمن هنرهای نمایشی استان تهران رونمایی شد.

به گزارش بیتا فیلم، به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر استان تهران، ساختمان انجمن هنرهای نمایشی استان تهران ظهر امروز میزبان آیین رونمایی از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران بود. این مراسم با حضور مسئول نظارت و ارزشیابی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و جمعی از هنرمندان و کارگردانان شعب انجمن هنرهای نمایشی شهرستان‌های تهران برگزار شد.

در این آیین «حمیدرضا صفار» رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و دبیر اجرایی جشنواره تئاتر استان تهران و «ابراهیم شریفی» معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران دقایقی پشت تریبون قرار گرفتند و خطاب به گروه‌های نمایشی حاضر در این جشنواره سخن گفتند.

شریفی تجربه سال گذشته جشنواره تئاتر استان تهران را در بیست و سومین دوره برگزاری‌اش نسبتا موفق دانست و از گروه‌های اجرایی دعوت کرد تا در هماهنگی کامل با ستاد اجرایی جشنواره آثار خود را به نمایش بگذارند.

وی تصریح کرد: جشنواره امسال از ابراز دیالوگ‌ها و اجراهای ناهمسو با شان و جایگاه جشنواره تئاتر جلوگیری خواهد کرد و اجرای گروه‌های نمایشی حاضر در این جشنواره در هماهنگی کامل با موازین ستاد اجرایی جشنواره است.

در ادامه این مراسم «مهدی کیهور» مسئول تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران نیز در سخنانی نوید امکان برگزاری مجدد جشنواره تئاتر منطقه‌ای را به حاضرین داد و گفت: گروه‌های برگزیده در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با ورود و پذیرش در جشنواره تئاتر منطقه‌ای، شانس حضور در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر را نیز خواهند داشت.

در پایان این نشست نیز از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با امضای هنرمندان و کارگردانان گروه‌های نمایشی رونمایی شد.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *