خروج
سینمای ایران

آغاز اکران فیلم سینمایی «خروج» به صورت آنلاین

فیلم سینمایی «خروج»، بیستمین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا از ۲۴ فروردین‌ماه برای اولین بار قبل از نمایش در سینما در سامانه‌های «فیلیمو» و «نماوا» عرضه می‌‏گردد.

به گزارش بیتا فیلم، با تصمیم مدیران و سازندگان فیلم سینمایی «خروج»، به دلیل شیوع کروناویروس و طولانی شدن حضور مردم در خانه، از یکشنبه ۲۴ فروردین‌ماه این فیلم به صورت آنلاین و پیش از اکران عمومی در سینما وارد شبکه نمایش خانگی می‌‏شود.

تازه‌ترین ساخته حاتمی کیا، به عنوان اولین فیلم سینمای آنلاین، برای حفظ قانون کپی‌رایت قابلیت دانلود ندارد و مخاطبان می‌‏توانند با پرداخت ۱۲ هزار تومان به مدت ۶ ساعت در دو سرویس وی‌اودی «فیلیمو» و «نماوا» این فیلم را تماشا کنند.

در خلاصه داستان فیلم «خروج» آمده است: این فیلم روایتگر داستان گروهی از کشاورزان روستایی است که شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانه زمین‌های کشاورزی آنها می‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می‌گردد.

بازیگران این فیلم عبارتند از: فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، جهانگیر الماسی، سام قریبیان، کامبیز دیرباز، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی‌نیا، محمد فیلی، مهدی فقیه، رامین پورایمان، محسن صادقی‌نسب، آتش تقی‌پور، اکبر رحمتی و حمید ابراهیمی.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *