مردگان متحرک
سینمای جهان

سریال «مردگان متحرک» یکی از تاثیرگذارترین سریال‌های یک دهه گذشته

سریال «مردگان متحرک» – The Walking Dead – لقب یکی از تاثیرگذارترین سریال‌های تلویزیونی یک دهه گذشته را از سوی مجله «تی‌وی گاید» به خود اختصاص داد.

به گزارش بیتا فیلم، در گزارشی که مجله «تی‌وی گاید» منتشر کرده است، سریال «مردگان متحرک» که بر اساس مجموعه کتاب‌های مصوری به همین نام نوشته «رابرت کرکمن»، «تونی مور» و «چارلی ادلرد» ساخته شده است، به عنوان یکی از هفت سریال تلویزیونی تاثیرگذار یک دهه گذشته انتخاب شد.

این سریال که در پنج فصل اول خود یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون بود، هم اکنون فصل دهم خود را در حال پخش از شبکه اِی‌اِم‌سی – AMC – دارد و پخش اسپین‌آفی از این سریال به نام «از مردگان متحرک بترسید» – Fear the Walking Dead – از سال ۲۰۱۵ آغاز شده که برای فصل ششم تمدید شده است. دومین اسپین‌آف این سریال نیز بهار ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

لازم به اشاره است که «اندرو لینکلن» بازیگر اصلی و محبوب این سریال که ایفاگر نقش «ریک گرایمز» بود، آخرین حضور خود در این سریال را در قسمت پنجم از فصل نهم تجربه کرد و به دلیل دوری از خانواده مجبور به ترک سریال شد. البته قرار است با ساخت سه فیلم از «ریک گرایمز»، تکلیف این شخصیت در دنیای مردگان متحرک مشخص شود.


به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *